SC APC PLC 1X2 FTTH Vložení typ Optické Splitter, Optické Spojky SC kazeta-typ 1X2 gpon optické splitter
254.09 Kč
Dostupnost: Skladem

Množství *
Přidat do košíku
btn-share

SC APC PLC 1X2 FTTH Vložení typ Optické Splitter, Optické Spojky SC kazeta-typ 1X2 gpon optické splitter

Funkce

*Vynikající Mechanické,Malé Rozměry

*Vysoká Spolehlivost

*Nízký vložný útlum a nízké Polarizace Závislé ztráty

*Vysoký kanál se počítá

*Vynikající Stabilitu Životního prostředí a Široce Používané

Aplikace

*FTTx Nasazení(GPON/BPON/EPON)

*Kabelové televize (CATV)

*Lokální sítě (LAN)

*Zkušební zařízení

*Pasivní optické sítě(PON)

Specifikace 1 1xN (s konektorem) (Počet Kanálů) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Provozní Wavelenth) 1260 do 1650 P Úroveň průchozí útlum 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Úroveň průchozí útlum 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (Jednotnost) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Return Loss) více než 55 (Směrovost) více než 55 (Typ vláken) ITU G657A (Provozní teplota), -40 až 85 (Pigtail délky) 1m nebo 1,5 m nebo na míru

Informace Pro Objednání

PLC Port Typ Kabelu Typ Vlákna Délka Typ Konektoru Balíček Styl

PLC Splitter

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Ostatní, Uveďte

0,25 mm Bare vlákno

Stuha Vlákno

Fan-out s 0,9 mm Loose Tube

2.0 mm Kabel

3.0 mm Kabel

1 metr

1,5 m

zadejte

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Ostatní, Uveďte

Nerezové ocelové pouzdro

Plastový Modul

19 1U Rack Mount

Ostatní, Uveďte

  • Značka: UVR
  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Kompatibilní: DELL
  • Vlákno Typ: Single Mode

Štítky: Vlákno, spínač tkané průmyslové, gpon onu, gpon huawei olt, onu, gpon, plc tp link, UPC, fiber optic splitter, d odkaz.

Napsat recenzi